Şehir Savaşları - Dark Venue
Felucca haritasında 14 adet şehir, guildler tarafından ele geçirilebilir.Şehir Savaşı Etkinliği, her şehir için haftada bir kez yapılan bir etkinliktir. Etkinlik saati geldiği zaman ilgili şehirde korumalı alan kaldırılır. Koruma kaldırılmadan 15 ve 5 dakika önce şehirdeki oyuncular uyarılır. Etkinlik başladığı zaman, o şehrin şehir taşına yakın duran oyuncular kendi guildlerine her saniye puan kazandırır. Oyuncuların guildlerine kazandırdıkları puan, şehir taşına olan yakınlığa göre artar. Herhangi bir guilde bağlı olmayan oyuncular da bağımsızlık için şehre puan kazandırırlar.Şehir Savaşı EtkinliğiEtkinlik 30 dakika sürer. Bu süre içinde en fazla puan toplayan guild o şehri bir hafta yönetir.Şehir SavaşlarıŞehri ele geçiren guildin sahibi ya da guildde Şehir Yönetebilir yetkisine sahip oyuncular şehir taşına iki defa tıklayarak şehir satıcıları için vergi belirleyebilir:Şehir SavaşlarıVergi 0'dan büyük olduğunda o şehirdeki satıcılar belirlenen vergi oranında ürünlerini pahalı satarlar. Vergi olarak alınan para şehir hazinesine aktarılır. Ayrıca şehir içinde ölen oyuncuların sigorta (insure) paralarının %33'ü şehir hazinesine aktarılır.Şehir yöneticileri bu parayı bir sonraki etkinlik saatine kadar çekebilirler.Şehir ele geçirmenin bir faydası da guildiniz için karakter bonusu sağlamasıdır. Bu bonusları guildinizin Bonuslar bölümünden aktif edebilirsiniz. Bonuslar istenildiği bir zaman başlatılabilmekte ve başlatıldığı andan itibaren 3 gün süreyle kesintisiz kullanılabilmektedir. Sonraki etkinlik zamanına kadar aktif edilmeyen ya da etkinlik başladığında aktif tüm bonuslar silinir ve yeni etkinliğin sonucu beklenir.Şehir savaşını kazanan oyuncu ekibinin her üyesine Yetenek Üst Limit Arttırıcı (Skill Cap Scroll) verilir. Bu eşya 701 ile 720 arasındadır ve sırasıyla kullanılarak bir oyuncunun yetenek üst limitini 700'den 720'ye kadar yükseltebilmesine olanak sağlar.Ayrıca; Şehir bonusu, şehirde vergiyi belirleme şansı, 5 prestij puanı ve 2 guild ödül puanı da kazanacaktır.
Güncel Şehir Savaşı Zamanları ve Şehir Bonusları Nelerdir?Şehir Gün Saat Bonus
OccloPazartesi21:40+3 Mana Increase
MoonglowPazartesi22:30+2 Mana Regeneration
CovePazartesi23:10+3 Hit Point Increase
JhelomSalı21:40+3 Dextery
MinocSalı22:30+5 Swing Speed Increase
VesperSalı23:10+5 Defense Chance Increase
Serpent's HoldÇarşamba21:40+20 Lower Reagent Cost
TrinsicÇarşamba22:30+5 Attack Chance Increase
Skara BraeÇarşamba23:10+10 Enhance Potions
Nujel'MPerşembe22:40+50 Luck
MaginciaPerşembe22:30+3 Spell Damage Increase
Buccaneer's DenPerşembe23:10+2 Stamina Regeneration
YewCuma22:00+2 Hit Point Regeneration
BritainPazar22:00+5 Lower Mana CostAyrıca, karakter ekranındaki GUILD butonuna tıklayın. Guild ana sayfasında Etkinlikler butonuna tıklarsanız en yakın şehir savaşının zamanını görebilirsiniz.Şehirlerin kimler tarafından ele geçirildiğini HELP menüsündeki Şehirler bölümü ile öğrenebilirsiniz:Şehir Savaşı EtkinliğiYapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: