Minoc Yükseliyor - Dark Venue

Görevin Hikayesi

Uğrak şehirlerin eski gözdesiydi Minoc. Tüccarların sürekli gelip gittiği orta nüfusa sahip bir şehir idi. Zanaatkarlar arasında " The Gold Rush City " olarak adlandırılmıştı. Ham madde açısından eşi bulunmayan bir bölge arasında kalan Minoc, maden yatakları ve ormanları açısından harika bir durum yakalamıştı. Kışların çok sert geçmesi kürk ticaretini de başlatmıştı. Böylece avcılarda topladığı postlardan gelir elde ediyordu. şimdilerde ise kükürt tozunun şehre çöküşü ardından bir nevi hayalet kasabaya dönmüştü Minoc. Sosaria'da en çok etkilenen şehirlerden biri haline gelmiş ve eski anılarını kaybetmeye başlamıştı.

Vali, tarihi böyle hatırlatmıştı insanlara. Çünkü bu güzel günlerin tekrar gelmesini vaat etmekten ziyade,bir yerden başlamanın zamanı gelmişti. Vali Hadrid aynı zamanda Nujel'm şehrinde büyük topraklar sahibi zengin bir aileden gelmekteydi. Minoc'un yükselişine yardımcı olan herkese ticarethanelerinden birisini kiralama sözünü verdi. Büyük Minoc heykelinde oluşturulacak geçitten Nujel'm Ticarethanesine geçilebilecek, Böylece sadece Minoc'u eski günlerine kavuşturmakla kalmayıp, Nujel'm içinde ticaret akışı sağlayacaktı.


Görevi Veren NPC

Nujel'm şehrinde bulunan Hadrid.

Hadrid


Görevin Aşamaları

- Şehirde bir mage stone oluşturmak için şehre belirli miktarda tekrar ham madde sağlamak istenir.

Gerekli malzemeleri

+Öksepençesi = White Wyrm
+Yel kuyruğu = Serpentine Dragon
+Kızıl Dil = Drake
+Çatal Kemik =Wyvern
+Kanat Derisi = Swamp Dragon
+Ölüdişi = Skeletal Dragon
+Köz Kalp = Ancient Wyrm

(NOT: Görev eşyaları tüm yaratıklarda bulunmayabilir, belli şansla düşmektedir).


Görevin Ödülleri

8.000 altın ve 150.000 deneyim puanı verir.

Kategoriler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: