Kayıp Bard - Dark Venue

Görev Hakkında

Kimler Alabilir: Savaşçılar

Görevi Veren NPC: XavrosBaşlangıç Yeri: Skara Brae Rangers' Guild

* * *

Görevin HikayesiSeagold, Sosaria'nın ürpertici yaratıkları ile kahramanca mücadele eden hayvan eğitmenlerinden biridir. Trista'dan sürekli görevler alır, tamamlar ve ona teslim eder.

Bir gün Seagold görevi aldı ama geri getirmedi. Aradan birkaç gün geçince Trista, Seagold için endişelenmeye başladı. Skara Brae'nin savaşçılarından Xavros'tan onu bulması için yardım istedi.

Xavros bir süre ona ulaşmaya çalıştı. Ancak Seagold'un birkaç parça eşyası dışında bir şey bulamadı. Elde ettiği ipucuyla bir yere varamayacağını anladı ve Sosaria'nın diğer cesur savaşçılarından yardım istedi.

İşte senin görevin burada başlıyor. Xavros'un ipuçlarından yola çıkarak Seagold'u bulmak.

* * *

Görevin Yapılış Aşamaları

1. Görevi Almak

Görevi almak için Xavros ile konuşmalısınız. Size kısaca yaşanan olayı anlatacaktır ve olayla ilgili olarak topladığı bazı bilgileri sizinle paylaşacaktır.2. Seagold'un Dragonunu Öldürün

Dragon Skara Brae'nin kuzeyinde bir mağaradadır. Onu öldürün ve cesedine düşen Seagold'un notlarının bulunduğu kontratı alın.

Bulunduğu Yer:Dragonun Görünüşü:3. Dragon'dan Çıkan Notu OkuyunNota bakılırsa Seagold'u kaçıran kişi Lanster. Ancak belli bir yeri yok. Alkolik olmasından yola çıkarak tavernalara sıklıkla takıldığı söylenebilir. Notta bazı şehirler verilmiş. Bunlar;

- Britain

- Trinsic

- Jhelom

Bunlardan birinde olabilir. Britain'deki tavernaları gezerken şehirde üç tane taverna olduğunu ve üçünden birinde olabileceğini unutmayın.

4. Lanster'ı Bulun ve Öldürün5. Lanster'ın Gemi Anahtarını Alın6. Gemide Tutsak Olan Seagold'u Kurtarın

Lanster'ın gemisi Skara Brae limanı doğusundadır. Oraya giderek orada gemisinin yük bölmesini anahtarı kullanarak açın.* * *

Ödüller

Yetenek Kitabı +5 (100-105)Bu kitap herhangi bir savaşçı yeteneğinizi 100'den 105'e çıkarır. Kitaba ilk tıkladığınızda yeteneği seçmenize yarayan bir ekran gelir. Sadece bir kere seçme hakkınız var.

Ola ki 103 olan yeteneğinizde bu kitabı kullandığınızda 108 değil 105 olacaktır. Yani 105 ve üzeri için işe yaramayacaktır.

Kategoriler:
Önceki
Önceki Konu:
Gençlik İksiri
Sonraki
Sonraki Konu:
Yew İsyanı

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: