Chyloth'u Kızdırmak - Dark Venue
Görevi Kim Alabilir: 115 Animal Taming ve @"Hayvan Egitmenligi" Sınıfı 75. Seviye olanlar

Görevi Veren NPC: Mina (Doom Zindanı en kuzeydoğu tarafında)

Chyloth'u Kızdırmak

Görevin Hikayesi:

Sanırım sende benim gibisin. Doom'un geçişini tutan Chyloth'u sevmiyorsun. Ben de sevmiyorum. Onun gemisine muhtaç mıyız biz! Zindana geçişin gizli bir yolu var. Ama öncelikle 3 adet Abscess Tail'e ihtiyaç var.

Görevin Aşamaları:

1- Öncelikle görevi almak. Başlangıçta Mina size görevi vermeyecektir. Görevi almak istiyorsanız Chyloth'u kızdırmalısınız.

Bunun için çanı çalın ve çıkardığı Skeletal Dragon'u kesin. Bu işlem sonrasında görevi almaya hak kazanırsınız.

2- Mina sizin için Doom'a giden bir kapı açacaktır. Ancak bunun için 3 adet Abscess kuyruğuna ihtiyaç var. Her akşam 21.30'daki Hydra etkinliğinde elde edebileceğiniz bu kuyrukları toplayın.

3- 3 kuyruk tamamladığınız zaman Mina ile konuşun, size Doom Zindanı Gauntlet kısmına giden bir kapı açar. Bu kapıdan geçip Gauntlet kısmına erişin.

4- Gauntlet kısmında 100 adet Demon Knight ya da oda yaratıklarından öldürmelisiniz. Burada en fazla hasar veren olmaya gerek yok, cesedi görebilmeniz yeterli.

5- Tekrar Mina ile konuşun ve ödülünüzü alın.

Görevin Ödülü:

1000 DF Puanı

Kategoriler:
Önceki
Önceki Konu:
Bana Görev Ver
Sonraki
Sonraki Konu:
Çırak Eğitmen

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: