Küfür Sistemi - Dark Venue
Temiz, seviyeli ve saygılı bir oyun ortamı için sizinle işbirliği içinde olmamız şart. Oyun kurallarına aykırı hareket eden ve sizi tahrik eden/aşağılayan/küfür eden oyuncuları bize bildirebilmeniz için Küfür Sistemi hazırlanmıştır.

Kendisine küfür edilen oyuncu [kufur yazarak küfür eden oyuncuyu işaretlerse, o oyuncunun son yazdıkları tarafımıza iletilir.


Peki Ya İşaretlemeden Oyuncu Ekrandan Çıkarsa Ne Yapmalıyım?

Bu durumda yine [kufur komutu kullanıp kendinizi işaretleyin. Bu durumda oyuncu listesi ekranı açılır. Buradan küfür eden oyuncuyu seçip bize küfür iletisi gönderebilirsiniz.

Küfür Listesi


Bir Oyuncunun Ceza Aldığını Nasıl Anlarım?

Forumlarımızın Ceza Alanlar bölümünde o karakterin adı yer alır. Her ceza işlemi için ayrı başlık açılır. Bu başlıkta ceza alan karakter, neden aldığı, kim tarafından verildiği, cezanın türü (hapis ya da dil kesme) ve de ceza verilmesine neden olan sözleri bulunur.


[Kufur Komutu Dışında Küfür Bildiriminde Bulunabilir Miyim?

Eğer küfür komutu kullanmakta geciktiyseniz ya da bir türlü size küfür eden kişiyi şikayet edemediyseniz sorun yok. Çünkü başka bir yol daha var: Yetkiliye doğrudan bildirmek.

Bunun için Küfür Eden - Tarih - Saat formatında oyun içi destek bölümünden bir yetkiliye yazabilir ya da forumlarımızda Venus adlı kullanıcıya bu konuyla ilgili özel mesaj gönderebilirsiniz.

Sunucumuzda yazılan ne varsa kaydedilir ve belli bir süre saklanır.


Özel Mesajdan Dolayı Ceza Alır Mıyım?

Evet, sadece oyun içi konuşmalar değil, guild, aile, party, özel mesajlar da dahil tüm yazışmalarınız dilinizin kesilmesine, hapis cezasına ya da oyundan uzaklaştırmaya gerekçe olabilir.


Sunucu Yeniden Başlatıldığında Bildirimim Silinir Mi?

Hayır. Bildirimleriniz, bir yetkili tarafından görülüp değerlendirilene kadar sistemde kayıtlı kalır ve silinmez.

Küfür Detay Ekranı

Kategoriler:
Önceki
Önceki Konu:
Aile Sistemi
Sonraki
Sonraki Konu:
Madalya Sistemi

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: