Artifact Tasarım Aracı - Dark Venue
Kullanmadığınız gereksiz artifactleri eritmeniz ve DF/Paragon puanına dönüştürmeniz; ayrıca bu artifactleri geliştirmeniz ya da kendiniz için yenilerini tasarlamanız için oyuna yeni bir eşya ekledik: Artifact Tasarım Aracı.

Britain Alchemist binası içindeki Elder Alchemist'ten 250.000 altın karşılığında edinilebilir.

Elder Alchemist

Minor artifact ya da major artifact için olabilir. Eşyanın özelliklerinde hangi tür artifactler üzerinde işlem yapılabildiği yazmaktadır.

Artifact Tasarım Aracı

Bu eşyayı kullanarak şu anda iki işlem yapılabilir. Artifactleri Puana Dönüştürmek ve Unique Artifact Elde Etmek.


Artifactleri Puana Dönüştürmek

Kullanmadığınız artifactleri Artifact Kutusu bölümünü kullanarak artifactin türüne göre paragon veya DF puanına dönüştürebilirsiniz.

Artifact Kutusu

Her artifact farklı puan verir. Kutuya eklenen artifactlerin kaç puan verdiği arayüzde görülmektedir. Bir artifact tasarım aracında en fazla 10 artifact puana dönüştürülebilir. Artifact düşme sınırına erişildiği zaman, puanlar bu sınırı aşar.

UYARI: Artifact tasarım aracı kullanılarak hiçbir zaman artifact düşürülemez. Minor artifact düşmesi için paragon öldürülmesi, major artifact için Dark Father ya da diğer doom gauntlet yaratıkları öldürülmesi şarttır.


Unique (Üst Seviye) Artifact Oluşturmak

Bir artifacti, ilgili artifactin üst seviyesine yükseltmek ve Unique Artifact elde etmek için Artifact Geliştir sekmesi kullanılabilir.

Artifact Geliştir

Unique Artifact elde etmek için iki şeye ihtiyacınız var: Dönüşüm yapılacak türde artifacte ait Artifact Taşı ve o türde en az 1, en çok 5 adet artifact. Artifact adedi, unique elde edilme başarısını arttıracaktır. Kutuya ekleyeceğiniz her artifact +%20 ihtimalle Unique Artifact elde edilmesini sağlar. Yani 1 artifact eklerseniz %20, 5 artifact eklerseni %100 ihtimalle Unique Artifact elde edeceksiniz.

Dönüştürme işlemi başarılı olursa, artifact taşı ve kutuya eklediğiniz tüm artifactler silinerek size o türde bir Unique Artifact verilecektir.


Artifact Taşları Nasıl Elde Edilir?

Bir Unique artifact oluşturabilmek için artifact taşı kullanılması zorunludur.

Minor Artifact Taşı

Minor artifactleri unique elde edebilmek için artifact taşları Bozulmuş Erdemler etkinliğinden elde edilir. Etkinliğin finalinde ortaya çıkan yaratığı öldüren oyunculardan bir kişi artifact taşı kazanır.

Major Artifact Taşı

(Aktif Değil) bknz. Zaman Çizelgesi

Kategoriler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: